You are currently viewing Dedykowana biżuteria autorska handmade – skąd taki pomysł?

Dedykowana biżuteria autorska handmade – skąd taki pomysł?

English version

Tworzeniu biżuterii autorskiej hadmade, czy jakiejkolwiek innej zawsze przyświeca jakiś cel. Może chcesz podkreślić w delikatny sposób walory urody? A może tworzysz coś ekstrawaganckiego, by uwagę ogółu skupić na osobie, która ubiera twoje dzieła? Ja postanowiłam skupić się nie na urodzie, która jest ulotna, ani na pojedynczej osobie, bo nie każdy lubi eksponować swoją postać. Dla mnie liczy się coś więcej. Coś, co nie ma ceny, choć ma ogromną wartość. Czego nie da się zmierzyć ani dotknąć, a jednocześnie jest tak realne. Coś, co może przetrwać każdą burzę, każdy kataklizm i każdą pandemię korona wirusa.

Moja biżuteria dedykowana powstaje po to, by… łączyć ludzi. By drobnymi gestami dawać wyraz swoim uczuciom i podkreślać jedność. Na początku tworzyłam z myślą o zakochanych. Ta wyjątkowa więź, jaka powstaje między dwojgiem ludzi, którzy wzajemnie odkrywają kolejne walory wnętrza tej drugiej osoby, w pewnym momencie, aż prosi się o to, by pokazać światu, że ci oto dwoje są razem, na dobre i na złe i nic ich nie rozdzieli. Zabrzmiało górnolotnie? Może powinno tak zabrzmieć. Jednak ujmując to krótko, chodzi o to: żeby dwoje byli jedno.

Warto być jednym inaczej

Moją biżuterią dla Niej i dla Niego, chciałam odejść od trochę już nudnego pomysłu w rodzaju: mamy ważne wyjście więc kupujemy sukienkę i krawat w tym samym kolorze. Efekt tego jest taki, że w sali pełnej gości czujesz się jak wkomponowana w sukienkowy szablon.

Dlaczego nie zerwać z tym szablonem i ubrać geometryczną, skórzaną kolię, a twojemu ukochanemu zapiąć pod szyją muchę z tych samych materiałów? A co myślisz o długich, jedwabnych kolczykach dla ciebie, a dla twojej drugiej połowy o poszetce z tym samym motywem? Jeżeli nie nosisz kolczyków, to proponuję ci lekki, minimalistyczny naszyjnik, w którym zaledwie jedna kula podpowie innym, że twój mąż, a może jeszcze narzeczony, ubrany jest w krawat, muchę czy poszetkę z tym samym wzorem.

Biżuteria dedykowana dla pary młodej i twoich bliskich

W tym pięknym i wyjątkowym dniu ślubu twoich bliskich, zaskocz zakochanych prezentem dedykowanym specjalnie dla nich. Szczerze, to nigdy wcześniej nie pomyślałam, że ta idea tak dobrze sprawdzi się w czasach pandemii COVID-19. Może ze względu na sytuację nie chciałabyś narażać siebie i innych na przykre konsekwencje zakażenia korona wirusem. Wyobraź więc sobie, ile radości możesz sprawić, kiedy kurier dostarczy wyjątkowy i oryginalny, stworzony z myślą o nich prezent. A może to będą także twoi rodzice, dziadkowie, dzieci lub ktokolwiek, komu tylko zapragniesz sprawić przyjemność.

A w czym ty czujesz się dobrze? Made by Mila może zaprojektować tylko dla ciebie bransoletę, broszkę, opaskę na włosy a nawet fascynator. Weź udział w tym fascynującym procesie. 

Kiedy pojawia się ktoś trzeci zaproś go do świata biżuterii

Kiedy w Rodzinie pojawia się dziecko i z duetu zaczynacie tworzyć trio, miło jest opowiedzieć o tym innym. Z ogromną przyjemnością stworzę dla was unikatowy zestaw. A może Twoi bliscy oczekują dziecka i zastanawiasz nad prezentem dla maluszka? Made by Mila proponuje: zamiast tylko podarować kolejny kocyk czy buciki, spójrz szerzej i doceń także świeżo upieczonych rodziców. Na zawsze zapamiętają, że pomyślałaś także o nich. Dedykowana biżuteria dla całej rodziny będzie niepowtarzalną pamiątką na lata. 

W pakietach rodzinnych każdy znajdzie coś dla siebie. Starszym dzieciom warto pokazać, że istnieje świat gustownej, nieprzesadzonej biżuterii. Kiedy zaangażujesz córkę do współtworzenia biżuterii dedykowanej specjalnie dla niej, pobudzisz jej kreatywność. W moim świecie biżuterii nie ma miejsca na nudę, więc młode, twórcze umysły znajdą tu wiele inspiracji. I może, zamiast naśladować koleżanki z klasy, wyglądające niemalże identycznie, twoja córka zapragnie wymknąć się schematom i świadomie dobierać biżuterię, która zdobi a nie ośmiesza. 

Radość z tworzenia naprawdę się mnoży, kiedy myślisz o adresacie swojej twórczości. Dlatego jest mi niezmiernie miło, kiedy od klientki otrzymuję informacje o ulubionych kolorach, wzorach i kształtach. Kocham takie współdziałanie. Oczywiście znacznie prościej byłoby stworzyć szablon, który się podoba i postawić na masową produkcję, ale dla mnie liczy się coś, co jest ponadczasowe – więzi między ludźmi. Jeśli tyko masz ochotę, to zapraszam cię to wspólnego odkrywania świata kształtów, kolorów i materiałów. To będzie niezwykle inspirujące dla ciebie i dla mnie. Stwórzmy razem autorską biżuterię handmade.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Dagusia

    Jestem przeszczęśliwą posiadaczką zestawu biżuterii dedykowanej( kolczyki +poszetka)!! Totalne cudo i stworzone z myślą o mnie i mym mężusiu. Kolczyki dopasowane do koloru mych oczu i jak to określiła Milenka idealnie sie wyróżniają na tle moich ciemnych włosów. Jak ona wspaniale rozumie swoje dzieła i ich odbiorców. Napewno na tym nie poprzestanę i zanurzę sie wraz z Milenką w jej świat wrażliwości na piękno i stworzymy coś pięknego. Dziękuje za Twą dbałość i wyczucie drugiego człowieka. Bardzo polecam! Nieszablonowa i wyjątkowa dedykowana biżu MadeByMila

  2. Olga

    Idea:”by dwoje byli jedno…ale warto ,by byli jedno inaczej”jest naprawdę bliska memu sercu😍Jako szczęśliwa i zakochana w mężu żona,uwielbiam podkreślać naszą więź np.dopasowanym strojem czy dodatkami-zachowując przy tym indywidualizm.Jestem także mamą dwóch dorastających dżentelmenów i uroczej dziewczynki.Pomysł,by także dzieci miały coś „do kompletu”niezwykle przypadł mi do gustu..Znalazło się także coś nietuzinkowego dla wyjątkowej relacji:mama i córka.Tworzenie biżu dedykowanej wspólnie z Milą ,to przemiłe doświadczenie-polecam sprawdzić „na własnej skórze”😁

Dodaj komentarz