You are currently viewing Dobór biżuterii do pracy przed komputerem w okresie pandemii

Dobór biżuterii do pracy przed komputerem w okresie pandemii

Kiedy na początku marca stało się głośno na temat koronawirusa i pandemii covid19, chyba niewielu z nas przypuszczało, jak długo przyjdzie nam pozostawać w izolacji. Dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem… Całe to covidowe szaleństwo wpłynęło nie tylko na nasze poczucie bezpieczeństwa, ale również zmieniło sposób wykonywania pracy i korzystania z nauki. I tu wkraczamy w obszar, jakże istotny dla naszego samopoczucia – dobór biżuterii do pracy przed komputerem w okresie pandemii.

Kiedy kolejny miesiąc, do swojej pracy masz zaledwie kilka metrów, bardzo łatwo możesz popaść w niebezpieczeństwo zwane: wszystko mi jedno jak wyglądam, przecież nie wychodzę na żywo do ludzi. Czy rzeczywiście tak jest? Co zrobić, kiedy pojawiają się takie myśli? Jak ciesząc się domowym luzem, nie rezygnując z fantazji i kreatywności?  Jak zamiast frustracji wywoływać radość u siebie i innych?

Jasne i ciemne strony pracy przed komputerem

To prawda, że praca przed komputerem w trybie wideokonferencji dla wielu z nas jest wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli nie robiliśmy tego wcześniej, a teraz jesteśmy wręcz zmuszeni uruchomić Zoom lub Teams. Pod niejednym względem ma to pozytywne strony. Z powodzeniem i bez żadnego uszczerbku dla swojego wyglądu możesz założyć wygodne obuwie, a nawet zwykłe kapcie lub ciepłe skarpety. Wybór spodni lub spódnicy raczej też nie będzie skomplikowany, a decydującym czynnikiem będzie wygoda. Planowanie kreacji jest stosunkowo proste, ponieważ nie interesują Cię zmiany temperatury. W razie zabrudzenia, a o to w domu, chyba łatwiej, bo robisz tysiące rzeczy na raz, zmiana stylizacji nie jest problemem.

         Z drugiej strony stosunkowo łatwo możesz popaść w przygnębienie spowodowane brakiem osobistego kontaktu z innymi. Szybko też można zaniedbać swój wygląd zewnętrzny, a tym bardziej kwestia doboru biżuterii do pracy schodzi na dalszy plan. Wreszcie zabójcza monotonia odbiera Ci radość i chęci do działania.

Czy to ważne jak wyglądasz?

Zdecydowanie tak. Jest to istotne dla obu stron ekranu, czyli dla Ciebie i dla tych, którzy na Ciebie patrzą. Kiedy widzisz się z kimś osobiście, nie nosisz ze sobą lustra. Natomiast w przypadku wideokonferencji masz możliwość patrzeć na siebie cały czas. Kiedy jesteś zadowolona z tego jak wyglądasz, zwiększasz szanse na dobre samopoczucie. Naturalnie przekłada się to na Twoje relacje ze współpracownikami i dodaje pewności siebie. Właściwie czuć się dobrze ze sobą samym, to ogromny komfort.

Pomyśl więc, w czym czujesz się najlepiej. Zapytaj samą siebie, jaki krój bluzki, koszuli lub swetra lubisz najbardziej. Jest to ważne, jednak musisz uwzględnić istotny fakt, że niektóre fasony, tak sprawdzone na spotkaniach na żywo, w czasie wideokonferencji tracą swój blask.

Dobór biżuterii do pracy przed komputerem

Swoim wizerunkiem budujesz u innych obraz swojej osobowości. Znane przysłowie mówi: jak cię widzą, tak Cię piszą. A co, jeśli widoczna jest tylko połowa twojego ciała? Tym bardziej warto pomyśleć jak się zaprezentować. Jak sprawić, by innym było przyjemnie w naszym towarzystwie.

Właśnie dlatego intuicyjnie do pracy przed komputerem wybieram biżuterię minimalistyczną, ale zauważalną, charakterystyczną i nietuzinkową. Nie chodzi tutaj o to, by robić na innych wrażenie, ale o to, żebyś każdego dnia poczuła się niecodziennie. Pomyśl też, jak twój wygląd wpłynie na tych, którzy widzą Cię na ekranie. Może staniesz się dla nich inspiracją albo wywołasz szczery uśmiech na twarzy świadczący o sympatii.

Propozycje Made By Mila

         Biżuteria Made By Mila została wymyślona i stworzona właśnie w czasach pandemii. Chyba dlatego tak doskonale wpisuje się w obecne warunki i wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet, które chcą się czuć komfortowo i elegancko.

Soczyste kolory

Oryginalne wzory

Wygoda i komfort noszenia

Nietuzinkowy minimalizm

Która z pokazanych tu propozycji budzi w tobie pozytywne skojarzenia lub jest źródłem inspiracji. Zawsze możesz wyrazić swoją opinię w komentarzu poniżej.

Dobór biżuterii do pracy przed komputerem, kiedy nie pracujesz przed komputerem

A co, jeśli większość dnia widzi cię „tylko” mąż i dzieci. Przypomnij sobie, że to najważniejsze osoby w twoim życiu, że to „aż” mąż i dzieci. To cały Twój świat, na który masz niebywały wpływ. Nie twierdzę, że po założeniu naszyjnika Made by Mila nagle zacieśnią się Twoje relacje z bliskimi. Ale kto wie, co się stanie, jeżeli do tego nałożysz na głowę opaskę? To oczywiście żart. Jednak poważnie rzecz ujmując, bez wątpienia elegancki i praktyczny dodatek zwróci uwagę bliskich i sprawi im przyjemność.

Wobec tego, jaka jest moja propozycja jeżeli chodzi o dobór biżuterii  do pracy przed komputerem w czasie pandemii? Pomyśl, żeby zadbać o swoje samopoczucie i rozchmurz się. Twoi bliscy i współpracownicy bez wątpienia to docenią. Przeczekaj te niewygodne chwile w wygodnej biżuterii Made by Mila

Ten post ma jeden komentarz

  1. I believe this is one of the such a lot significant information for me. Helen Torrey Lemuelah

Dodaj komentarz